Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Fotosoutěž „Plzeň říká: Sýýýr“

Fotosoutěž „Plzeň říká: Sýýýr“

Banner Plzeň říká sýýýr!Neschovávejte si své nejlepší snímky pouze pro sebe. Podělte se o své top záběry, momentky i umělecké fotografie a získejte finanční odměnu či další věcné dary.

Město Plzeň vyhlašuje soutěž určenou pro všechny amatérské i profesionální fotografy. Tématem je Plzeň ve všech ročních obdobích.

1. kolo - Zimní Plzeň

Prvním z celkem čtyř témat, která město vyhlásí v průběhu roku 2012, byla "Zimní Plzeň". Příspěvky k tomuto tématu bylo možné zasílat od 1. února do 15. března 2012.

2. kolo - Jarní Plzeň

Dalším tématem vyhlašovaným městem v průběhu roku 2012 je "Jarní Plzeň". Příspěvky k tomuto tématu zasílejte od 16. března do 30. června 2012 prostřednictvím přihlašovacího formuláře na této stránce. Každý soutěžící může k aktuálně vyhlášenému ročnímu období poslat maximálně tři fotografie současně v jednom formuláři.

3. kolo - Letní Plzeň

Fotosoutěž pokračuje dalším kolem, tentokrát na téma "Letní Plzeň". Příspěvky zasílejte do 30. září prostřednictvím přihlašovacího formuláře na této stránce. Každý soutěžící může k aktuálně vyhlášenému ročnímu období poslat maximálně tři fotografie současně v jednom formuláři.

Zveřejněno: 30. 8. 2012, Pecuch Martin