Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Zástupci neziskových organizací se školili,…

Zástupci neziskových organizací se školili, jak zajistit kvalitu sociálních služeb

Foto: Odbor sociálních služeb MMP

Třídenní seminář na téma Standardy kvality sociálních služeb v praxi uspořádal pro plzeňské neziskové organizace v posledním únorovém týdnu odbor sociálních služeb magistrátu ve spolupráci se spolkem Proutek. Pracovníci neziskových organizací se měli možnost seznámit s plánováním sociálních služeb, jak pracovat s klientem nebo jak řešit stížnosti na úroveň poskytovaných služeb.

„Zájem o kurz byl daleko vyšší než jeho kapacita, proto jsme se rozhodli, že na duben připravíme další. Svoji roli hrálo i kladné hodnocení absolventů kurzu,“ uvedla Alena Hynková, vedoucí odboru sociálních služeb magistrátu.

Zveřejněno: 3. 3. 2014, Pecuch Martin