Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Zaměstnanci magistrátu pomáhali s…

Zaměstnanci magistrátu pomáhali s odstraňováním klestu a dřeva z části lesa v Sofronce

Zaměstnanci magistrátu pomáhali s odstraňováním klestu a dřeva z části lesa v Sofronce

Foto: J. Porubčanová

Přibližně dvě desítky zaměstnanců magistrátu se dočasně staly pracovníky Správy veřejného statku města Plzně a zapojily se do úklidu arboreta Sofronka. I přes nepříznivé počasí uklidili lesní plochu v dolní části areálu. Les zbavili především klestu a dřeva. Podle vedoucího arboreta Jana Kaňáka odvedli zaměstnanci velký kus práce.

Úklidem části lesa v Sofronce se pracovníci magistrátu připojili k projektu Anděl Fest, který organizuje společnost Plzeň 2015 a při němž dobrovolníci prostřednictvím rozmanitých aktivit pozitivně zasáhnou nejen do veřejného prostoru, ale i sociálních a kulturních projektů. Akce se koná od dnešního dne do neděle 19. října. Veškeré informace o festivalu i doprovodný program jsou k dispozici na webových stránkách Plzeň 2015.

Otevři si Plzeň 2015! v novém okně

Zveřejněno: 17. 10. 2014, Pecuch Martin