Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Žadatelé o nový občanský průkaz, cestovní…

Žadatelé o nový občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz by měli volit k vyřízení i jiné dny než jen pondělí

Ilustrační fotografie

Pokud se lidé, kteří žádají o nový občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz nebo registraci vozidla, chtějí vyhnout delším čekacím dobám, měli by volit i jiný den, než je pondělí. „Zkušenosti posledních týdnů ukázaly, že v pondělí dochází na daná pracoviště mnohonásobně více klientů než v ostatních dnech. Čekací doby tak neúměrně narůstají. Doporučujeme proto žadatelům, aby využívali úřední hodiny také v jiných dnech, kdy je situace podstatně lepší,“ uvádí Roman Matoušek, vedoucí odboru správních činností.

Na náměstí Republiky mohou žadatelé využít úředních hodin každý den v týdnu, na Koterovské kromě posledního pracovního dne rovněž.

Informace k úředním hodinám najdete v kategorii Úřední hodiny

Zveřejněno: 25. 7. 2013, Pecuch Martin