Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Výukové deskové hry zakoupil mateřinkám…

Výukové deskové hry zakoupil mateřinkám odbor krizového řízení

Výukové deskové hry zakoupil mateřinkám odbor krizového řízeníV měsících únor a březen 2016 předal Odbor krizového řízení Magistrátu města Plzně mateřským školám deskové hry s názvem Osobní bezpečí a Mimořádné události. Město touto formou podporuje připravenost nejmenších občanů na mimořádné události, se kterými se mohou setkat.

Distribuci výukových sad v rámci projektu „Včas umět a znát, je napořád“ provádí magistrátní odbor již čtvrtým rokem, nyní si materiál převzalo zbylých 18 mateřinek.

Projekt je zaměřen na zvýšení dostupnosti, kvality a atraktivity přípravy pedagogů mateřských škol, využívá výukové sady asociace Záchranný kruh. Hry obsahují kromě vzdělávacích kartiček, plánů a herních dílů také metodické a pracovní listy.

Zveřejněno: 21. 3. 2016, Pecuch Martin