Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Výtěžek školního vánočního trhu potěší děti…

Výtěžek školního vánočního trhu potěší děti ortopedické kliniky

Svoji zručnost si mohli vyzkoušet děti i dospělí

Foto: Petr Liška

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se odpoledne v prostorách skvrňanské 33. základní školy  uskutečnil tradiční vánoční trh. Pošesté se na něm prodávaly výrobky zdejšího školního klubu a družiny zhotovené dětmi a jejich vychovatelkami. Nakupující rodiče i děti si vedle malého  občerstvení mohli na jedenácti pracovištích a dílnách vyzkoušet svoji zručnost při výrobě vánočních věnců, ozdob a drobných dárků. Předvánoční atmosféru si užili všichni přítomní a mnoha dětem, ale i dospělým se nechtělo domů. Výnos z tohoto bazaru, který letos dosáhl téměř deseti tisíc korun,  poslouží stejně jako každý rok k nákupu hraček a dárků pro dětské oddělení ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Plzeň.

Výnos z bazaru dosáhl téměř deseti tisíc korun

Foto: Petr Liška

Zveřejněno: 12. 12. 2014, Kubalová Zdeňka