Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Výstava ukazuje plakáty zaměřené na prevenci…

Fotografie: Odbor bezpečnosti a prevence kriminality MMP

Plzeň bezpečná, takový je název výstavy prací studentů 3. a 4. ročníku oboru Grafický design a média střední školy Zámeček. Předcházely jí diskuse a přednášky studentům na téma prevence kriminality. Následným realizováním myšlenek v podobě slov a hesel vznikla graficky zpracovaná loga ve formě plakátů. Projekt zaměřený na primární prevenci podpořil odbor bezpečnosti a prevence kriminality magistrátu. Cílem bylo studenty zaujmout a nechat je nad problémem přemýšlet, co všechno ji může způsobovat a jak ovlivnit její snížení, popřípadě se jí zcela vyvarovat.

Výstava ukazuje plakáty zaměřené na prevenci kriminality

Výstava plakátů zaměřených na prevenci kriminality ve městě a problémy, které mohou způsobovat strach a nejistotu v každodenním životě, se koná v Galerii InterCora v Nákupním centru Area Bory až do 31. prosince. Po celou dobu výstavy je možné hlasovat o nejlepší grafický návrh na webových stránkách www.zamecek.cz/plzen_bezpecna/. Vítězné logo může být následně městem využito k dalším účelům.

Zveřejněno: 5. 12. 2014, Pecuch Martin