Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Vynikající studenti získali od města…

Vynikající studenti získali od města stipendium

Devět studentů Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) a jeden student Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni převzali ve středu odpoledne na slavnostním zasedání Vědecké rady ZČU z rukou náměstkyně Evy Herinkové a rektorky Ilony Mauritzové Stipendium města Plzně. Ocenění získali studenti, kteří nejen dosahují vynikajících studijních výsledků, ale zároveň například výborně reprezentují univerzitu a město na zahraničních stážích, aktivně se zapojují do mezinárodních projektů či se podílí na popularizaci vědy v Plzni.

Slavnostního zasedání vědecké rady se zúčastnil také náměstek primátora Petr Rund.

Stipendium získali:

• Ing. Veronika Dudová (Fakulta aplikovaných věd ZČU)
  • Ing. Jan Bartovský (Fakulta elektrotechnická ZČU)
  • PhDr. Ing. Ota Kéhar (Fakulta pedagogická ZČU)
  • PhDr. Zdeňka Kielbusová (Fakulta pedagogická ZČU)
  • Mgr. Jan Krotký (Fakulta pedagogická ZČU)
  • Ing. Pavel Roud (Fakulta strojní ZČU)
  • Ing. Ladislav Tříska (Fakulta strojní ZČU),
  • Bc. Vlasta Brunclíková (Fakulta zdravotnických studií ZČU)
  • Martina Jirousková (Fakulta zdravotnických studií ZČU)
  • Jakub Vejskal (Lékařská fakulta UK v Plzni)

Zveřejněno: 14. 11. 2012, Pecuch Martin