Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Vstupenky na akce projektu Plzeň - Evropské…

Vstupenky na akce projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 lze koupit se slevou

Celoroční bonusový program pro ty, kteří navštíví akce projektu Evropské hlavní město kultury, připravila společnost Plzeň 2015. Držitelům Plzeňské karty tak vznikne nárok na dvacetiprocentní slevu na hlavní výstavy, sezonu nového cirkusu nebo na koncert Lynyrd Skynyrd. Připraveny jsou také slevy skupinové, dětské, studentské, seniorské i ZTP vstupné.

„Jsem rád, že můžeme potěšit všechny Plzeňany 20% slevou na kulturní akce Plzně 2015 pro držitele Plzeňské karty. Evropské hlavní město kultury nabídne několik set akcí v průběhu celého roku, zvýhodněné vstupy jistě potěší a namotivují k opakovaným návštěvám nejen kulturní fanoušky,“ uvedl primátor Martin Zrzavecký.

„Nabídka vstupuje v platnost okamžitě, nákupům zlevněných vstupenek na kulturní akce roku 2015 pod stromeček tedy Plzeňanům nic nebrání. V prodeji jsou už dvě novocirkusová představení artisty Davida Dimitriho a francouzského souboru Trottola, špičkové taneční vystoupení Les Slovaks v Novém divadle nebo výtvarně-divadelní představení Aladin v režii Matěje Formana,“ doplňuje marketingový ředitel projektu Radek Auer.

Podmínky uznání slevy jsou následující:

  1. Slevy se nesčítají.
  2. Držitelé Plzeňské karty mají nárok plošně na 20% slevu na část programu, která je přímo organizována společností Plzeň 2015, popř. kde je to projednáno s programovými partnery (např. hlavní výstavy, sezona nového cirkusu, koncert Lynyrd Skynyrd a řada dalších). Tyto lístky lze nakupovat pouze přes systém Plzeňská vstupenka. Na jednu kartu lze koupit jeden lístek na každou akci. Uplatňovatelé slevy mohou být vyzváni k prokázání nároku, tedy k předložení Plzeňské karty, a to jak při nákupu, tak při vstupu na akci.
  3. Vstupenky se slevou na Plzeňskou kartu lze nakupovat ve všech prodejních místech, kde je prodejní systém Plzeňská vstupenka, po 1. lednu 2015 to bude možné i online na www.plzenskavstupenka.cz.
  4. Skupinové slevy - při nákupu více než 20 lístku činí sleva 15 %, při nákupu nad 100 lístků je 25 %. Ta je poskytnuta pouze při nákupu minimálně jeden den předem a pouze na vyžádání hlavní pokladnou organizátora (Meeting point na náměstí Republiky). Lístky je možné zasílat i poštou, případně budou připraveny při platbě předem na dohodnuté jméno u vstupu na akce.
  5. Dětské, studentské, seniorské, ZTP vstupné, (do 15ti let a od 65 let) – 50 % běžné ceny vstupenky do vyčerpání kapacity. Uplatňovatelé slevy mohou být vyzváni k prokázání nároku, tedy k předložení průkazu či prokázání věku.
  6. ZTP/P sleva 50 % a doprovod zdarma do vyčerpání kapacity.

Mimo uvedené bonusy čekají na všechny návštěvníky akcí také věrnostní slevy. Se vstupenkou na výstavu Ateliér Jiřího Trnky nebo Zahrada 2 získá návštěvník vstup na druhou za 50 procent ceny. Stejná sleva se týká lístků na výstavy prací Ladislava Sutnara.

Kromě předprodejních míst Plzeňské vstupenky a sítě Eventim je možné vstupenky kupovat v partnerské regionální Informační síti.

Otevři si Plzeň 2015! v novém okně

Zveřejněno: 11. 12. 2014, Pecuch Martin

Významné akce města Plzně

Inovujeme Plzeň
7. 6. 2024 - 8. 6. 2024
Inovujeme Plzeň
Rok české hudby v Plzni
1. 1. 2024 - 31. 12. 2024
Rok české hudby v Plzni