Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Velkoplošná obrazovka na náměstí…

Velkoplošná obrazovka na náměstí zprostředkuje zápas viktoriánů s CSKA Moskva

CSKA Moskva vs. FC ViktoriaAni tentokrát nepřijdou fanoušci Viktorky o přenos dalšího utkání v rámci Ligy mistrů na náměstí Republiky. Projekci se podařilo dohodnout společnosti Sokol´s Power Voice ve spolupráci a s podporou města Plzně, centrálního obvodu a klubu FC Viktoria Plzeň. Proti CSKA Moskva se západočeský celek postaví v Petrohradě dnes v 18 hodin.

„Jsme rádi, že naší cestu Ligou mistrů můžou fanoušci společně sledovat na již tradičním místě v samotném srdci Plzně. Věřím, že i tentokrát se na náměstí utvoří pravý fotbalový kotel, který i na velkou vzdálenost dokáže hnát hráče Viktorie do boje o cenné body,“ vzkazuje plzeňským fanouškům z Petrohradu tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Předzápasový program začne už kolem 17. hodiny, tedy jako obvykle hodinu před samotným úvodním výkopem duelu. „Do soutěží, které budou celým přenosem provázet, jsme věnovali kromě vstupenek na nejbližší domácí duel Viktorie také věcné ceny z fanshopu. Věřím, že si společně užijeme další úžasný večer ve společnosti Ligy mistrů,“ uzavírá Pavel Pillár.

Zveřejněno: 2. 10. 2013, Pecuch Martin