Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Velké divadlo se stane dějištěm další…

Velké divadlo se stane dějištěm další PechaKucha Night

Jeviště Velkého divadla Divadla J. K. Tyla

Ilustrační fotografie

V pořadí jedenáctý večer plný kreativních prezentací s názvem PechaKucha Night se uskuteční ve Velkém divadle 28. listopadu. Na jevišti se představí pozvaní hosté s prezentacemi v neotřelém stylu. PechaKucha Night vždy otevírala zapomenuté nebo již nevyužívané budovy. V minulosti to bylo například kino Hvězda či bývalé městské lázně. Tato PechaKucha Night ale bude jiná.

„V historické budově divadla vystoupí například světová špička moderního provazochodectví neboli slacklinu Anna Kuchařová, která nezůstane jen u prezentace obrázků. Příznivce designu jistě osloví vystoupení Maxima Velčovského,“ upozorňuje na některé z hostů organizátorka akce Kristýna Kamenická. Na PechaKucha Night představují tvůrci z různých oborů veřejnosti svoji práci, nápady a projekty ve formátu 20x20. Každý má 20 vteřin na jeden z 20 snímků prezentace. Celý večer uzavře afterparty. Zde se setkají lidé z různých oblastí, kteří rozvíjejí své myšlenky a nápady uvedené prezentujícími či přímo návštěvníky akce. PechaKucha Night v gala začne v tradičním čase 20.20 hodin.

Otevři si Plzeň 2015! v novém okně

Zveřejněno: 4. 11. 2014, Pecuch Martin