Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Ve fotografické soutěži s Radničními listy…

Ve fotografické soutěži s Radničními listy můžete získat třítisícovou výhru

Radniční listy pro své čtenáře připravily na prázdninové měsíce fotografickou soutěž s názvem „Trávíte léto v Plzni? Nafoťte nám jak.“ Pokud rádi trávíte léto v našem městě a máte zde své oblíbené místo, vyfoťte jej například v akci s vámi nebo vašimi přáteli či rodinou a snímek pošlete do redakce.

Fotografie zašlete v příloze na e-mailovou adresu RadnicniListy@plzen.eu ve formátu JPG, kvalitě 72 Dpi s rozměrem delší strany 1024 pixelů. Soutěže se můžete zúčastnit také zasláním příspěvku v podobě vyvolané fotografie velikosti 13x18 na adresu redakce. Tím udělujete městu Plzeň souhlas s dalším využíváním vaší fotografie a její možné publikace.

Odborná porota vybere nejlepší fotografii a její autor získá poukázku na odběr fotografického zboží v hodnotě tři tisíce korun. Vítězný snímek bude navíc uveřejněn v zářijovém čísle Radničních listů.

Vaše netradičně zachycené zážitky můžete do redakce zasílat nejpozději do pondělí 11. srpna. Nezapomeňte připojit své jméno, věk, adresu, případně telefon. Těšíme se na všechny vaše příspěvky.

Ilustrační fotografie z plzeňské zoo

Zveřejněno: 1. 8. 2014, Pecuch Martin