Úvod O městě Aktuality Aktuality z města V pondělí 19. května budou zahájeny práce na…

V pondělí 19. května budou zahájeny práce na rekonstrukci Dominikánské a Riegrovy ulice

Riegrova ul. - vizualizace

Kromě vodovodu a kanalizace se budou v obou ulicích rekonstruovat povrchy chodníků a komunikace včetně veřejného osvětlení.

Rekonstruovaný úsek v Dominikánské mezi ulicemi sady 5. května a Veleslavínova bude zcela uzavřen. Náhradní trasa ve směru náměstí Republiky je vedena ze sadů 5. května ulicemi Sedláčkova, Veleslavínova a Dominikánská. V této souvislosti dojde k otočení jednosměrného provozu v Sedláčkově ulici v úseku sady 5. května – Veleslavínova a dále k otočení jednosměrného provozu ve Veleslavínově ulici v úseku Sedláčkova – Dominikánská.

Riegrova ulice bude zcela uzavřena v úseku sady Pětatřicátníků – náměstí Republiky vyjma křižovatky se Sedláčkovou ulicí. V souvislosti s uzavírkou bude obrácen jednosměrný provoz v sadech Pětatřicátníků mezi ulicemi Riegrova – Prešovská. Uvedeným úsekem bude umožněn výjezd pro vozidla zásobování, České pošty a držitele parkovací karty zóna A od ulice Solní.

Zveřejněno: 16. 5. 2014, Pecuch Martin