Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Tramvajovou dopravu linky číslo 2 odklonily…

Tramvajovou dopravu linky číslo 2 odklonily stavební práce, potrvají týdny

sady Pětatřicátníků

Ilustrační obrázek

Až do 31. srpna bude odkloněna tramvajová doprava na lince číslo 2, důvodem jsou stavební práce v autobusových zastávkách v sadech Pětatřicátníků a s tím související odklon autobusů městské hromadné dopravy do tramvajových zastávek Sady Pětatřicátníků. Tramvaje linky číslo 2 tak od dnešního dne jezdí ve směru na Světovar mezi zastávkami nazvanými Palackého náměstí a Náměstí Republiky odkloněny přes zastávku U Synagogy. Zastávka U Synagogy nahradí stávající zastávku linky číslo 2 Sady Pětatřicátníků. Doprava ve směru na Skvrňany zůstává beze změn.

Zastávky tramvají linky číslo 2 směr Světovar po trase odklonu:

• Palackého náměstí (tramvajová zastávka linky číslo 2 směr Světovar)
  • U Synagogy (náhradní tramvajová zastávka za zrušenou zastávku Sady Pětatřicátníků pro linku číslo 2)
  • Náměstí Republiky (tramvajová zastávka linek číslo 1 a 2 směr Slovany/Světovar)
  • dále po své trase na Světovar.

Tramvaje linek číslo 1 a 4 budou jezdit po svých trasách přes sady Pětatřicátníků.

Zveřejněno: 11. 7. 2016, Pecuch Martin