Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Techmania nabízí workshopy, show a soutěže…

Techmania nabízí workshopy, show a soutěže pro děti

Ilustrační fotografie

Plzeňská Techmania je dalším místem, kde se bude pro nejmenší konat dětský den. Úřad, který spravuje regionální operační program Jihozápad, pořádá v science centru akci zaměřenou na žáky základních škol, ale zúčastnit se jí může kdokoli. Návštěvníky čeká jedinečný program plný interaktivních exponátů a show.

V expozici Člověk a zvíře se také uskuteční soutěž o zajímavé ceny, kde si každý otestuje své motorické schopnosti. Zájemci se mohou těšit na workshopy věnované vesmíru a zábavné chemii. Při nich si vyrobí vlastní sluneční hodiny, rakety z brček, vesmírné hlavolamy, neviditelný inkoust či prozkoumají tančící rozinky.

Den dětí se v Techmanii uskuteční v pátek 6. června od 9 do 18 hodin.

Zveřejněno: 27. 5. 2014, Pecuch Martin