Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Studenti ze Zámečku vystavují ve foyer…

Studenti ze Zámečku vystavují ve foyer Divadla Alfa

Výstava fotografií je k vidění ve foyer Divadla Alfa.

Foto: www.divadloalfa.cz

Studenti soukromé umělecko-průmyslové školy Zámeček v Plzni vystavují ve foyer Divadla Alfa. Kolekci fotografií na téma člověk nabízejí návštěvníkům maturanti oboru Užitá fotografie a audiovizuální tvorba.

„V praktických maturitách obstáli bez výjimky na výbornou a z těch, kteří se hlásili ke studiu na vysoké škole, byli přijati všichni. Už během studia totiž zaznamenali četné profesní úspěchy. Získali několik ocenění z celostátních fotografických soutěží a jejich práce byly vybrány pro mezinárodní soutěžní výstavu studentů uměleckých škol Iuventars. Pravidelně vystavují i na krajském festivalu uměleckých projektů Chebské dvorky,“ říká za SSUPŠ Zámeček Olga Kezniklová.

Foyer Divadla Alfa rekonstruované v roce 2010 se stalo oblíbeným výstavním prostorem, který je možné navštívit nejenom, když se zde odehrává představení, ale také od pondělí do pátku od 8:00 do 15:30, tedy v době, kdy je otevřen předprodej vstupenek.  Výstava potrvá do 2. listopadu 2013.

Zveřejněno: 10. 9. 2013, Mařanová Helena