Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Stavební práce omezí cestování městskou…

Stavební práce omezí cestování městskou veřejnou dopravou v Bolevci

Stavební práce na tramvajové trati jsou důvodem výluky na lince č. 1 v úseku Mozartova – Bolevec od středy 26. do neděle 30. listopadu. Současně dojde  k odklonu spojů linky č. 30 ve směru z Košutky na Bory přes Komenského a Lidickou ulici. Autobusová zastávka „Komenského“ bude v tomto směru bez náhrady zrušena.

Výluka BolevecTramvaje na lince č. 1 pojedou v uvedeném období pouze v úseku Slovany – U Gery – Mozartova a zpět. Provoz v úseku Bolevec – U Gery a zpět zajistí autobusy s označením 1A. Tramvajové zastávky v úseku Mozartova – Bolevec budou zrušeny, autobusy zastaví v náhradních autobusových zastávkách.

Zastávky autobusu - směr Bolevec:

• U Gery (zastávka l. č. N1) - přestup z tramvaje linky č. 1 od Slovan
  • Majakovského (zastávka l. č. N1)
  • Bolevecká náves (zastávka l. č. N1)
  • Okounová (zastávka l. č. N1)
  • Bolevec (zastávka l. č. N1)

Zastávky autobusu - směr U Gery:

• Bolevec (zastávka l. č. N1)
  • Okounová (zastávka l. č. N1)
  • Bolevecká náves (zastávka l. č. N1)
  • Majakovského (zastávka l. č. N1)
  • U Gery (zastávka l. č. N1) - přestup na tramvaj linky č. 1 na Slovany

Cestující mohou přestupovat mezi zastávkami „U Gery“ (autobusy) a „Mozartova“, případně „U Gery“ (tramvaje).

Po vzájemném přestupu mezi autobusy a tramvajemi je nutné si označit jízdenku na opačném konci.

Zveřejněno: 25. 11. 2014, Pecuch Martin