Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Stavební akce plánované pro letošní rok…

Stavební akce plánované pro letošní rok omezí automobilovou i veřejnou dopravu

Ilustrační foto: Plzeň

Rok 2013 bude z hlediska dopadů staveb na automobilovou i veřejnou dopravu složitý vzhledem k tomu, že je připraveno velké množství staveb vyžadujících rozsáhlé uzavírky, které se podle dosavadních předpokladů budou koncentrovat zejména do období červenec – září 2013. Jedná se především o výměnu kolejnic na Slovanské aleji v úseku vozovna Slovany – Světovar, rekonstrukci vybraných úseků tramvajové trati na Klatovské třídě spojenou s opravou tramvajové trati v Prešovské ulici, výstavbu druhé poloviny železničního mostu přes Prokopovu ulici nebo rekonstrukci Wilsonova mostu.

Kompletní seznam akcí, které zasáhnou automobilovou i veřejnou dopravu, je uveden na portálu Správy veřejného statku města Plzně

Zveřejněno: 13. 2. 2013, Pecuch Martin