Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Sportování v olympijském parku umožní…

Sportování v olympijském parku umožní navštívit Techmanii za zlevněné vstupné

Sportování v olympijském parku umožní navštívit Techmanii za zlevněné vstupné

K bohatému programu Olympijského parku Plzeň se po dobu jeho trvání, tedy od 6. do 21. srpna, připojila i experimentální stanice pro zvídavé, Techmania Science Center. Nejen že bude v dané dny a časy ve Fan zóně experimentovat s tekutým dusíkem, ale ti, kteří v olympijském parku za OC Plzeň Plaza nebo na dalších pěti vybraných sportovištích získají záznam do Sportovní karty za nejméně pět absolvovaných disciplín, dostanou 31% slevu na vstupné do expozice v sídle Techmanie.

Prázdninová nabídka interaktivního centra je přinejmenším zajímavá. Techmania láká na stovky exponátů, zábavné programy, na projekce filmů ve 3D formátu, v laboratořích řeší kriminální případy nebo nechá návštěvníky vyzkoušet si dvoukolové gyroskopické vozítko.

Zveřejněno: 1. 8. 2016, Kriegerová Eva