Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Spolupráce mezi FC Viktoria a Doosan Škoda…

Spolupráce mezi FC Viktoria a Doosan Škoda Power pokračuje

Spolupráce mezi FC Viktoria a Doosan Škoda Power pokračuje

Na další dva roky bylo na plzeňské radnici prodlouženo „spojení úspěšných“, společnosti Doosan Škoda Power a fotbalového klubu FC Viktoria Plzeň. Smlouvu o generálním partnerství podepsali Jiří Šmondrk, generální ředitel, a Michal Košacký, finanční ředitel, za Doosan Škoda Power a za FC Victoria předseda představenstva Tomáš Paclík a generální ředitel Adolf Šádek.

„Fotbal by se bez finančního zázemí a podpory nedostal tak daleko. V tomto případě došlo k účinnému propojení,“ prohlásil při podpisu smlouvy primátor Martin Baxa.

„Tento slavnostní okamžik je pro nás srovnatelný s tím, co prožíváme při získávání triumfů v posledních třech letech. Vážíme si podpory společnosti Doosan Škoda Power, která nás podržela i v dobách, kdy jsme nebyli na vrcholu. Budeme se snažit co nejlépe reprezentovat nejen v České republice, ale i v Evropě,“ zaznělo od předsedy představenstva Tomáše Paclíka.

Spolupráce mezi FC Viktoria a Doosan Škoda Power pokračuje

Zveřejněno: 9. 5. 2013, Pecuch Martin