Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Soutěž Kdy zavolat 150 má své vítěze

Soutěž Kdy zavolat 150 má své vítěze

Hana Brunclíková z 2. základní školy ve Schwarzově ulici a Lukáš Páník z lobezské 28. základní školy se stali vítězi výtvarné soutěže Kdy zavolat 150. Soutěž podruhé vyhlásil Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje společně s odborem krizového řízení magistrátu. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo na plzeňské radnici v přítomnosti primátora Martina Baxy, který nad soutěží převzal záštitu, náměstka krajského ředitele pro úsek prevence a civilní nouzové připravenosti Hasičského záchranného sboru Martina Tomana, vedoucího odboru krizového řízení magistrátu Petra Lišky a dalších hostů.

„Stovky obrázků jsou důkazem toho, že si práce hasičů vážíte, že ji vnímáte jako pevný bod ve vašem životě,“ uvedl náměstek Martin Toman.

Dalších deset žáků plzeňských škol se mohlo radovat z věcných darů a volných vstupenek, které byly součástí ocenění.

Výsledky výtvarné soutěže Kdy zavolat 150?

I. Kategorie (2. - 3. třída)

1. místo: Hana Brunclíková

2. místo: Markéta Marešová

3. místo: Magdalena Lešetická