Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Služby spojené s Plzeňskou kartou v…

Služby spojené s Plzeňskou kartou v obchodním centru na Rokycanské končí

Ilustrační obrázekPlzeňské městské dopravní podniky ukončí k 31. březnu výměnu a vydání nové Plzeňské karty na pobočce České spořitelny v Obchodním centru Tesco na Rokycanské. Nabídku zruší z důvodu nízkého zájmu o službu. Pobočka banky v Gerské ulici na Lochotíně je žadatelům nadále k dispozici.

„Pobočka na Rokycanské je od uvedení této služby v listopadu loňského roku využívána klienty dopravních podniků jen minimálně, a proto nyní hledáme společně s Českou spořitelnou alternativu, která by vhodně doplnila stávající tři odbavovací místa,“ uvedla Kateřina Fránová z Plzeňských městských dopravních podniků. Do konce února plánují dopravní podniky zveřejnit adresu nové pobočky, která služby spojené s Plzeňskou kartou převezme.

Zákazníci, kteří podají žádost na pobočce České spořitelny v obchodním centru do 21. února včetně, si novou Plzeňskou kartu vyzvednou ještě na stejném místě. Od 22. února do 31. března budou pracovníci banky sice žádosti přijímat, vyzvednutí karty bude ale možné pouze v zákaznickém centru na Denisově nábřeží.

Text: Eva Kriegerová

Zveřejněno: 19. 2. 2016, Pecuch Martin