Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Skupina členů americké armády navštíví…

Skupina členů americké armády navštíví radnici a položí květiny u pomníku Díky, Ameriko!

Konvoj americké armády projede Plzeňským krajem ve středu 1. dubna v dopoledních hodinách.

Den předtím, v úterý 31. března, bude na plzeňské radnici vedením města přijata skupina členů americké armády za účasti velvyslance USA v ČR J. E. Andrew H. Schapira a náměstka ministra obrany ČR Daniela Koštovala.  Na  žádost americké armády, která projevila zájem uctít památku padlých amerických vojáků za 2. světové války, se hosté přesunou k pomníku Díky, Ameriko!. Uctění památky a položení květin u památníku se zúčastní i zástupci města Plzně.  Položení květin je plánováno na 12:30 a je přístupné pro veřejnost.

Zveřejněno: 25. 3. 2015, Pecuch Martin