Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Šeříkovka na začátku října obnoví provoz

Šeříkovka na začátku října obnoví provoz

Kulturní dům Šeříkovka obnoví svůj provoz 11. října

Akce s názvem Otevíračka zahájí 11. října 2013 po pětiměsíční přestávce provoz v kulturním domě Šeříkovka. Vystoupí na ní oblíbená kapela Walda Gang a na nově vytvořené malé scéně v pivnici kapela Anakonda Benda a funkový Buster Nixon. Během pěti měsíců došlo ke kompletní rekonstrukci restaurace a pivnice, ale také toalet u velkého sálu a vybudování nových, přilehlých k restauraci. „V této etapě jsme společně s Úřadem městského obvodu Plzeň 2 – Slovany opravili a vylepšili to nejnutnější včetně nového baru v předsálí, druhou část rekonstrukce máme naplánovánu na léto příštího roku,“ uvedl nový provozovatel Michal Gracík. Náklady rekonstrukce přesáhly jeden milion korun.

Příznivci koncertů v Šeříkovce se v podzimní sezóně mohou těšit na Odyseeu, Aleše Brichtu, Argemu, Krucipüsk, Dymytryho, Pretty Maids z Dánska, Hudbu Praha nebo Arakain. Program podle Michala Gracíka koresponduje s novým logem Šeříkovky, jehož hlavní dominantou je kytara, součást dobré rockové a bigbeatové muziky.

Zveřejněno: 13. 9. 2013, Mařanová Helena