Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Rychtářka je při utkání Ligy mistrů opět…

Rychtářka je při utkání Ligy mistrů opět uzavřena pro potřeby UEFA

Parkovací dům Rychtářka

Při utkáních podzimní části Ligy mistrů je pro řidiče, kteří nemají předplatné rezervovaného stání, uzavřen parkovací dům Rychtářka. Ve dnech, kdy domácí FC Viktoria hostí některého ze soupeřů, využívá Rychtářku jen UEFA. Správcům zaplatí parkovné jako při plném obsazení objektu. „Domácí fotbalový klub má povinnost zajistit v okolí svého stadionu až 600 parkovacích míst pro potřeby UEFA a Ligy mistrů. Z větší části tuto kapacitu pokryje právě městský parkovací dům Rychtářka,“ uvádí Pavel Netolický ze společnosti Parking Plzeň.

Dopravní opatření je platné i po celé úterý 10. prosince, kdy domácí tým nastoupí proti CSKA Moskva. Zároveň také nebude možné parkovat v Truhlářské a Pallově ulici u automatu zóny B před Domem dětí a mládeže.

Zveřejněno: 10. 12. 2013, Pecuch Martin