Úvod O městě Aktuality Aktuality z města RunTour v Plzni byl rekordní

RunTour v Plzni byl rekordní

Ilustrační foto: zdroj www.run-tour.cz

Už týden před konáním byla startovní listina plzeňského závodu RunTour, v němž účast znamená také pomoc dětem se zrakovým postižením, plná. Nakonec doběhlo téměř 1 100 běžců. „Byl to skvělý závod, parádní atmosféra, povedená trať. Jsem mile překvapen," přiznal po závodě vítězný Tomáš Jáša.

Zaběhat si přišly i známé osobnosti, z těch hereckých například Dalibor Gondík, sportovní reprezentovali Kateřina Emmons nebo Lukáš Konečný.

„Musím přiznat, že jsem si to užila. Netlačila jsem na čas, trať si hezky proběhla, pokochala se okolím. Pořadatelé to měli pěkně připravené. Ráda přijdu zas," usmívala se spokojeně v cíli olympijská vítězka ve sportovní střelbě.

Mezi ženami uspěla suverénka českého běhu Ivana Sekyrová. Celkovým vítězem pak byl Tomáš Jáša.

Podle organizátorů byl plzeňský RunTour, který se konal pod záštitou radní pro sport Ireny Rottové, závodem se skvělými časy i atmosférou.

Ilustrační foto: zdroj www.run-tour.cz

Ilustrační fotografie: zdroj www.run-tour.cz