Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Projekty s podporou veřejnosti získají…

Projekty s podporou veřejnosti získají finanční prostředky z programu Prazdroj lidem

Celkem 16 projektů usiluje o přízeň veřejnosti v programu Prazdroj lidem. Svým hlasem tak může jedinec do konce října podpořit kterýkoliv z nich. Například divadelní či folklorní festival, opravu technické památky, pomoc hendikepovaným nebo postiženým dětem a také zvon do věže katedrály sv. Bartoloměje.

Program vyhlásila podvanácté společnost Plzeňský Prazdroj a vkládá do něj tři miliony korun. Rozdělí si je ale jen ty projekty, které získají největší podporu veřejnosti. Hlasovat lze až do konce října.

S jednotlivými projekty se může veřejnost seznámit na internetové stránce programu www.prazdrojlidem.cz.

Zveřejněno: 4. 10. 2013, Pecuch Martin