Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Projekt Respektuj 18 má šanci díky hlasování…

Projekt Respektuj 18 má šanci díky hlasování získat titul Projekt veřejnosti

Respektuj 18Respektuj 18, jehož cílem je omezení prodeje a podávání alkoholu dětem a mladistvým, se úspěšně umístil v evropské podnikatelské soutěži European Business Awards a postoupil mezi 709 nejlepších kampaní z 33 zemí.

Nyní se uchází společně s dalšími českými programy o titul Projekt veřejnosti v České republice. O tom, kdo tento titul získá, rozhoduje veřejnost v online hlasování až do 24. února.

Projekt, který je společnou aktivitou magistrátu, Plzeňského Prazdroje a Centra protidrogové prevence a terapie, může podpořit kdokoliv. Stačí vyplnit kontaktní e-mail zde do oranžového formuláře pod videem a hlasovat (Vote). Hlas musí být potvrzen kliknutím na odkaz, který automaticky přijde na zadanou e-mailovou adresu.

Zveřejněno: 5. 2. 2015, Pecuch Martin