Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Při výměně Plzeňské karty je možné využít…

Při výměně Plzeňské karty je možné využít službu Úřad bez čekání

Lidé mohou při vyřizování svých žádostí a požadavků na Zákaznických centrech Plzeňských městských dopravních podniků (PMPD) využívat službu Úřad bez čekání. Ta nabízí komfort v podobě objednání se na konkrétní den a hodinu, díky čemuž nemusí klienti čekat ve frontě. S blížícím se začátkem školního roku totiž navštěvuje Zákaznická centra PMDP na Denisově nábřeží a Klatovské třídě stále větší počet lidí.

„Novou službu jsme zavedli v polovině května s cílem zvýšit komfort našich zákazníků. Aplikace nabízí volbu konkrétního úkonu, který potřebuje klient na přepážce realizovat, a šetří mu čas strávený ve frontě,“ uvedl Michal Kraus, předseda představenstva PMDP.

Službu Úřad bez čekání, která nabízí on-line rezervaci pro vybrané služby spojené s Plzeňskou kartou, je možné využít pouze na zákaznickém centru na Denisově nábřeží.

Pokud se jedná o úkony, které musí klient vyřídit osobně, například podání žádosti o Plzeňskou kartu nebo její vyzvednutí, ušetří díky předchozímu objednání i několik desítek minut. „Pokud zákazník potřebuje pouze dobít Plzeňskou kartu, doporučujeme využít síť bankomatů České spořitelny, kterých je na území Plzeňského kraje již téměř 90,“ řekla Martina Valentová, vedoucí distribuce PMDP.

Studenti si mohou ušetřit návštěvu Zákaznických center díky elektronickému potvrzení o studiu, které nabízí již většina plzeňských škol.

Zveřejněno: 1. 9. 2015, Pecuch Martin