Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeňští senioři se před Vánoci bavili tancem

Plzeňští senioři se před Vánoci bavili tancem

Foto: Odbor sociálních služeb MMP

Těsně před Štědrým dnem, 20. prosince, se naposledy v tomto roce sešli plzeňští senioři, aby do posledního místa zaplnili taneční parket Malého sálu Měšťanské besedy. Uzavřel se tak celoroční cyklus oblíbených tanečních podvečerů, který pro seniory připravoval každý měsíc odbor sociálních služeb plzeňského magistrátu.

„Je skutečně úžasné, jak se naši senioři dokáží temperamentně bavit, nechybí jim elán a mnohdy zbytečný předvánoční shon dokáží nadšeně vyměnit za taneční veselí,“ uvedl s obdivem primátor Martin Baxa, který přišel seniory pozdravit.

Závěrečný podvečer plný tance a skvělých melodií Dua Evergreen Clasic byl i časem nadělování. „Každý taneční pár si jako drobný dárek odnesl mariášové karty pro dlouhé zimní večery bez tance,“ doplnila Jarmila Srbková z pořádajícího odboru, která akcí provázela.

Cyklus tanečních podvečerů v Měšťanské besedě bude pokračovat i v příštím roce.

Primátor Martin Baxa

Zveřejněno: 30. 12. 2013, Pecuch Martin