Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeňské infocentrum získalo certifikát…

Plzeňské infocentrum získalo certifikát kvality

Informační centrum města Plzně získalo od Ministerstva pro místní rozvoj v projektu „ČESKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB“ certifikát kvality – ohodnocení 1. stupně. „Jsme jedním z prvních subjektů cestovního ruchu, které toto ohodnocení získaly,“ uvádí Irena Benešová, vedoucí informačního centra. „Završili jsme tak tříměsíční práci na projektu. Je to pro nás velký závazek do budoucna, naše služby musí být stále kvalitní,“ dodává Benešová.

Projekt s názvem Národní systém kvality služeb cestovního ruchu v ČR realizuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR v rámci Integrovaného operačního programu financovaného EU od počátku roku 2010. Hlavním záměrem projektu je přispět ke zvýšení kvality služeb cestovního ruchu v České republice, jejíž úroveň je v ČR dlouhodobě vnímána zejména zahraničními návštěvníky jako nedostatečná.

Zveřejněno: 24. 3. 2014, Pecuch Martin