Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeňská teplárenská podpoří mládež FC…

Plzeňská teplárenská podpoří mládež FC Viktorie i v roce 2014

Pokračování v pozici generálního partnera mladých viktoriánů dnes stvrdili svými podpisy zástupci Plzeňské teplárenské a FC Viktoria Plzeň (zdroj foto: www.fcviktoria.cz).

Zdroj foto: www.fcviktoria.cz

Pokračování v pozici generálního partnera mladých viktoriánů dnes stvrdili svými podpisy zástupci Plzeňské teplárenské a FC Viktoria Plzeň. „Žádný sportovní klub se neobejde bez silné mládežnické základny a my jsme velmi rádi, že vedle úspěchů prvního týmu se můžeme pochlubit také rozvíjející se péčí o mladé talenty. Společnost Plzeňská teplárenská se řadí mezi dlouhodobé partnery, jejich podpora pomáhá vychovávat následovníky takových jmen z plzeňské líhně, jako jsou například David Limberský nebo Vladimír Darida. Jsem šťasten, že vzájemná spolupráce bude pokračovat také v roce 2014,“ řekl při slavnostním podpisovém aktu majitel Viktorie Tomáš Paclík.

Viktoria nabízí sportovní rozvoj dětem ve čtrnácti týmech mladých juniorů všech věkových kategorií a čtyřech celcích děvčat. Pro vrcholový fotbal tak plzeňská Viktorie vychovává vlastní odchovance a zároveň rozvíjí vztahy s partnerskými kluby. Sleduje talenty v širokém regionu a těm nejlepším dává možnost rozvíjet vlastní schopnosti v mládežnických týmech Viktorie. Spojení takřka třiceti kvalifikovaných trenérů a ideálních tréninkových podmínek v tréninkovém areálu v Luční vytvářejí výborné zázemí pro růst nových talentů.

Zveřejněno: 24. 2. 2014, Pecuch Martin