Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeňská namlouváníčka představí zajímavé…

Plzeňská namlouváníčka představí zajímavé hudební a divadelní produkce v Křižíkových sadech

Proluka a část parku v Křižíkových sadech se od čtvrtka 1. do neděle 4. srpna stane svědkem „Plzeňských namlouváníček“, další dílčí akce letního festivalu Živá ulice, který svým hlavním programem propukne hned den poté, 5. srpna.

Ilustrační obrázek

Podle organizátorů ze společnosti Art Prometheus se jedná o čtyřdenní akci, při níž si Živá ulice bude „namlouvat“ divadelními a hudebními produkcemi město Plzeň před tím, než na dalších sedm dní obsadí celé jeho centrum zajímavým, především hudebním programem. Diváci se tak mohou v rámci „namlouváníček“ těšit na představení divadelních souborů Vosto5, Divadla Dobré Kávy, Loutek bez hranic nebo magickou atmosféru hudební Inspiral Garden. Odpolední a večerní program odstartuje 1. srpna tradiční česko-německou výstavou osmnácti velkoformátových obrazů s názvem Barva na ulici, kterou doprovází dětská část v Mlýnské strouze. Vernisáž se uskuteční v 17 hodin v Proluce.

Program:

1. 8. 2013
17 h Proluka - Barva na ulici
19 h Inspiral Garden - Sebevrány
20 h Inspiral Garden - Di Lishuk

2. 8. 2013
19 h Inspiral Garden - Noisy Pioneers
20 h Proluka - Vosto5: Stand´artní kabaret
20 h Inspiral Garden - Tamak Kurai Time

3. 8. 2013
16 h Proluka - Divadlo Dobré Kávy: Karlova a Jaromírova pohádka
19 h Inspiral Garden - DJs Fat G & Mxm