Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň zveřejnila záměr vyhlásit soutěž o…

Plzeň zveřejnila záměr vyhlásit soutěž o návrh nového loga

Město Plzeň zveřejnilo záměr vyhlásit soutěž o návrh nového loga a vizuálního stylu města Plzně ve smyslu veřejné zakázky malého rozsahu na webu města Plzně. Zájemci o účast v soutěži se mohou do 1. března 2016 přihlásit na http://zamery.plzen.eu/detail/4467.

Současné logo města PlzněOdborná porota vybere ze seznamu přihlášených na základě posouzení dostupných referencí osm studií, které přímo vyzve k účasti v soutěži. Seznam studií a soutěžní podmínky projedná Odbor prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně ve Výboru pro zadávání veřejných zakázek dne 2. března 2016 a v případě schválení návrhu následně osloví osm agentur s konkrétními soutěžními podmínkami.

Bližší informace k procesu získají případní zájemci přímo na Odboru prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně, e-mail: jezeki@plzen.eu.

Zveřejněno: 17. 2. 2016, Pecuch Martin