Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň se v Linci a ve Vídni představila jako…

Plzeň se v Linci a ve Vídni představila jako zajímavá turistická destinace

Plzeň jako zajímavou turistickou destinaci a nositelku titulu Evropské hlavní město kultury v roce 2015 představili v pondělí 31. března zástupci města a společnosti Plzeň 2015 v rakouském Linci a následující den také ve Vídni. Díky vídeňskému Českému centru se s nejdůležitějšími turistickými zajímavostmi Plzně a programem projektu Evropské hlavní město kultury 2015 seznámili zástupci nejdůležitějších médií a průvodci v cestovním ruchu, kteří své aktivity zaměřují právě na Českou republiku. Obou prezentací, které se těšily velkému zájmu, se za město Plzeň zúčastnila náměstkyně pro kulturu a cestovní ruch Eva Herinková.

Ilustrační fotografie - veletrh cestovního ruchu ITEP

Ilustrační fotografie - ITEP 2013