Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň prezentovala sociální služby na Dni…

Plzeň prezentovala sociální služby na Dni pro seniory

Plzeň prezentovala sociální služby na Dni pro seniory (foto: Odbor sociálních služeb MMP)

Fotografie: Odbor sociálních služeb MMP

Oslavu Dne seniorů v podobě zábavného odpoledne nejen pro dříve narozené uspořádal v sobotu 1. října v Centru Doubravka Městský obvod Plzeň 4. Partnerem akce bylo město Plzeň zastoupené odborem sociálních služeb, který ve spolupráci s Domovinkou – sociální služby využil této příležitosti pro prezentaci plzeňských sociálních služeb.

„Možností ukázat veřejnosti, jaké sociální služby jsou dostupné na území města Plzně, není nikdy dost, stejně jako informací o tom, kam, případně na koho, se obrátit, když potřebujete pomoci. Díky akci čtvrtého městského obvodu a důmyslného propojení zábavy a osvěty tak celé sobotní odpoledne nabídlo prostor pro prezentaci organizací, mezi kterými nechyběla Domovinka – sociální služby, Hewer, Městská charita Plzeň, Hospic svatého Lazara, Senior rezidence Terasy, Totem nebo Spolek neslyšících Plzeň. Nabídkou nebylo pouze seznámení se spektrem poskytovaných služeb, ale i příležitost konzultovat s odborníky na místě své problémy a možnosti jejich řešení,“ přiblížila Eva Herinková, náměstkyně primátora pro oblast školství a sociálních věcí, která akci poskytla záštitu.

Zveřejněno: 3. 10. 2016, Pecuch Martin