Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň opět pořádá jednodenní zájezdy do…

Plzeň opět pořádá jednodenní zájezdy do Regensburgu

Prodej jízdenek a místenek pro jednodenní zájezd do Regensburgu spouští dnes město Plzeň. Lidé je mohou od 9 hodin získat prostřednictvím Plzeňské vstupenky nebo osobně v Turistickém informačním centru města Plzně na náměstí Republiky. Termíny zájezdů jsou stanoveny na 10. a 17. prosince, v každém pojedou z Plzně dva autobusy. Součástí návštěvy Regensburgu je komentovaná prohlídka s výkladem v českém jazyce.

Vánoční trhy Regensburg

Prostřednictvím Plzeňské vstupenky si klient může zarezervovat maximálně dvě vstupenky pro dospělého na jeden nákup. Rezervace trvá vždy do druhého dne. Jízdenku a místenku si pak v době platnosti rezervace vyzvedne a zaplatí v infocentru. Vstupenky si může zájemce pořídit také osobně v infocentru, kde si přímo zakoupí jízdenku s místenkou. Cena je pro dospělého 150 korun, pro dítě do 15 let 50 korun.

Text: Eva Barborková

Zveřejněno: 21. 11. 2016, Pecuch Martin