Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň láká na Slavnosti svobody 2015 novým…

Plzeň láká na Slavnosti svobody 2015 novým propagačním materiálem

V rámci reklamní kampaně oslav osvobození Plzně americkou armádou v příštím roce, které zakončí vzpomínkové akce konající se od výročí D-Day v Normandii po celé Evropě, připravil odbor prezentace a marketingu magistrátu propagační materiál. Již nyní jím chce lákat návštěvníky na tuto velkolepou událost, jež je jednou z hlavních programových bodů projektu Evropské hlavní město kultury 2015, a upozorňuje rovněž na další připravované významné kulturní akce příštího roku.

V současné době je tiskovina distribuována do regionálních vojenských muzeí, spolků a nadací po celé České republice, včetně muzeí Vojenského historického ústavu v Praze. Prezentační materiály budou k dispozici rovněž na Tankovém dni v Lešanech, který se koná 30. srpna 2014 a jehož návštěvnost se odhaduje až na 30 000 zájemců o vojenskou historii a techniku.

Zveřejněno: 19. 8. 2014, Kriegerová Eva