Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň a Bohemia Sekt podepsaly deklaraci o…

Plzeň a Bohemia Sekt podepsaly deklaraci o spolupráci

Fotografie: Z. Vaiz

Město Plzeň bude dál spolupracovat se společností Bohemia Sekt, deklaraci v pátek ve Starém Plzenci slavnostně podepsali primátor Martin Zrzavecký a ředitel společnosti Ondřej Beránek.

Spolupráce obou subjektů se bude týkat zejména oblasti propagace a reprezentace krajského města. Pro tyto účely poskytne západočeská firma sekty a vína, které bude radnice moci používat při různých příležitostech, jako jsou kulturní či společenské akce. Město i společnost se dohodly také na vzájemné spolupráci v oblasti cestovního ruchu.

Plzeň a Bohemia Sekt podepsaly deklaraci o spolupráci

„Společnost Bohemia Sekt je už léta partnerem města Plzně. Jsme rádi, že jím zůstává i nadále. Můžeme tak pomáhat propagovat úspěšnou firmu z regionu a prezentovat letitou tradici a vynikající práci místních mistrů sklepmistrů,“ řekl primátor Martin Zrzavecký.

„Na Plzeňsku a okolí pracuje a žije většina našich zaměstnanců, a proto nás těší, že se jako firma můžeme podílet na rozvoji zdejšího regionu i prostřednictvím našich vín a sektů,“ uvedl ředitel společnosti Bohemia Sekt Ondřej Beránek.

Po podepsání deklarace si primátor prohlédl v doprovodu hlavního sklepmistra Josefa Švédy výrobu sektů a ochutnal některé z archivních pokladů, které se ve sklepích Bohemia Sektu ukrývají. Z vedení radnice ho doprovodili náměstci Eva Herinková a Pavel Kotas.

Plzeň a Bohemia Sekt podepsaly deklaraci o spolupráci

Společnost Bohemia Sekt spolupracuje s městem Plzeň a Plzeňským krajem dlouhodobě. Pro rok 2015 je navíc oficiálním partnerem projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015.

Text: Eva Barborková

Zveřejněno: 2. 11. 2015, Pecuch Martin