Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pilsner Fest zahájí představení členů…

Pilsner Fest zahájí představení členů Národního divadla

Letošní Pilsner Fest zahájí unikátní představení členů Národního divadla o milnících historie plzeňského piva. V hlavních rolích návštěvníci uvidí Davida Prachaře a Evu Salzmannovou, která je spřízněna s Martinem Salzmannem, formanem, díky němuž ochutnali „plzeňské“ také v Praze, v později vyhlášené hospodě U Pinkasů.

„Každý rok se snažíme Pilsner Fest oživit něčím novým. Letos je to kromě vystoupení kapel také exkurze do historie zlatého ležáku v podání herců ´zlaté kapličky´. Takovéto představení je přesně tím originálním prvkem, který jsme chtěli mít,“ dodává Vladimír Jurina z Plzeňského Prazdroje.

V nabídce dvanácti kapel si určitě vybere každý. Dramaturg Pavel Anděl sestavil hudební menu ze zvučných jmen jako Kryštof, Mandrage, Sunshine, Blue Effect, Sto zvířat, Buty, Čechomor a dalších. Zahrají i vítězové posledních dvou ročníků soutěže pro mladé kapely Prazdroj talentů.

Promo obrázek Pilsner Fest 2013

Zveřejněno: 1. 10. 2013, Pecuch Martin