Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pedagogická fakulta pořádá konferenci k…

Pedagogická fakulta pořádá konferenci k událostem kolem měnové reformy v roce 1953

Pedagogická fakulta pořádá konferenci k událostem kolem měnové reformy v roce 1953

Ilustrační obrázek

Událostem 1. června roku 1953 bude věnována odborná historická konference s názvem Naše měna je pevná pořádaná katedrou historie Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni a Střediskem orální historie SOHI KHI. Uskuteční se ve dnech 31. května a 1. června v prostorách plzeňské radnice. Se svými příspěvky na ní vystoupí například docent Jiří Pernes z Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd České republiky, Petr Bednařík z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy nebo sociolog, předseda exilové Československé sociálně demokratické strany a plzeňský rodák Karel Hrubý.

Podrobné informace najdete na stránkách Fakulty pedagogické ZČU

Zveřejněno: 20. 5. 2013, Pecuch Martin