Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pavel Horváth dostal dárek od vedení města,…

Pavel Horváth dostal dárek od vedení města, pochutiny od místních farmářů

Dlouholetého kapitána plzeňských fotbalistů Pavla Horvátha přijalo dnes na radnici v Plzni vedení města. Sportovci, jenž dovedl klub FC Viktoria Plzeň ke dvěma titulům, popřáli vše nejlepší k nedávným 40. narozeninám. Jako dárek dostal speciální koš s potravinami od místních farmářů a s regionálními produkty od farmářů z Plzeňského kraje.

Od Pavla Horvátha se vedení města dozvědělo, že na 2. června chystá na domovském stadionu ve Štruncových sadech velkou rozlučku. „Bude to oslava toho, že končím, není to tryzna,“ uvedl Pavel Horváth. Součástí oslavy bude exhibiční zápas, v němž si zahrají nejen současní a bývalí Horváthovi spoluhráči, ale také hokejisté nebo umělci. „Bude tam například herec Ondřej Vetchý, Ivan Trojan, Jakub Kohák, ale i Vojta Dyk a další,“ řekl kapitán plzeňských fotbalistů primátoru Martinu Zrzaveckému, jeho náměstkyni Evě Herinkové, náměstku Pavlu Kotasovi, radním Heleně Matoušové a Michalu Dvořákovi a kancléři Václavu Pachovi. „Pojali jsme to i jako charitativní akci,“ uvedl Petr Chvojka, manažer fotbalového týmu FC Viktoria Plzeň.

Peníze z výtěžku oslavy i dalších akcí, jako bude například dražba dresů včetně dresu Pavla Horvátha, budou použity na dobročinné účely.

Zveřejněno: 30. 4. 2015, Pecuch Martin