Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Oprava Slovanské aleje pokračuje další…

Oprava Slovanské aleje pokračuje další stavbou, v září se uzavírka obnoví

Oprava Slovanské aleje pokračuje další stavbou, v září se uzavírka obnoví

Foto: I. Petrlík

Rekonstrukce vodovodu a kanalizace ve Slovanské aleji v úseku ulic Francouzská a Ruská, která se uskutečnila v průběhu letních prázdnin, byla s předstihem dokončena. Úpravy komunikace včetně přilehlých ploch severní části aleje, jež měly původně na stavbu navázat v roce 2016, začnou vzhledem k rychleji dokončeným pracím už v druhé polovině září tohoto roku.

Oprava Slovanské aleje pokračuje další stavbou, v září se uzavírka obnoví

Vzhledem k nedaleko situované 21. základní škole i 25. mateřské škole bude doprava na začátku školního roku v upravovaném úseku dočasně obnovena. Lokalita se však při definitivním dokončování rekonstrukce této strany ulice na nezbytně nutnou dobu pro automobilovou dopravu uzavře. Úpravy severní části Slovanské aleje v případě příznivého počasí skončí na přelomu listopadu a prosince 2015.

Zveřejněno: 27. 8. 2015, Kriegerová Eva