Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Olympijský park nabídne v úterý autogramiádu…

Olympijský park nabídne v úterý autogramiádu fotbalistů i besedy s osobnostmi

František Rajtoral (foto: FC Viktoria Plzeň)

Autogramiáda hráčů FC Viktoria Plzeň od 16 hodin bude v úterý 9. srpna jedním z lákadel, které nabídne svým návštěvníkům Olympijský park Plzeň. Podpisy mohou lidé získat od plzeňského záložníka Františka Rajtorala a obránce Aleše Matějů, vystaven bude také vítězný pohár z nejvyšší české ligy.

Kromě úspěšných fotbalistů lidé pohlédnou do tváří dvěma dalším známým sportovcům, v rámci akce nazvané Osobnost olympijského parku s ČRo Plzeň to bude od 17:30 při povídání s plzeňským triatlonistou Přemyslem Švarcem a také s atletem, mnohonásobným mistrem republiky a držitelem řady mezinárodních medailí, Jiřím Mužíkem.

Přemysl Švarc

Přemysl Švarc v čele štafety Cesta do Ria

Úterní podvečer doplní devítičlenný soubor hrající skladby světových velikánů od swingu po jazzrock, uskupení Body Band Plzeň, a to od 18:30. Hlavní koncert dne zajistí od 20:25 kapela X-COVER, která vznikla na konci roku 2010. Svůj pestrý repertoár orientuje především na stěžejní rockové hity z 60. až 90. let minulého století, přičemž bohatá a rozmanitá hudební minulost muzikantů je zárukou toho, že se X-COVER výrazně liší od jiných hudebních těles postavených na cover verzích známých hitů.

Další aktuální informace k programu Olympijského parku Plzeň jsou na www.sport.plzen.eu a na facebookovém profilu Olympijský park Plzeň 2016.

Text: Eva Barborková

Zveřejněno: 8. 8. 2016, Pecuch Martin