Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Nový parkovací dům v Pobřežní ulici nabízí…

Nový parkovací dům v Pobřežní ulici nabízí 166 míst k stání

Zdroj foto: www.parkingplzen.cz

Společně s otevřením nové divadelní budovy byl zprovozněn podzemní parkovací dům, který má sloužit zejména návštěvníkům divadla. V každodenním provozu ale bude svojí kapacitou 166 stání plnit funkci záchytného parkoviště typu Park&Go pro centrální oblast a historické jádro města. Objekt se skládá z nadzemní a třípatrové podzemní části, kde bezbariérový přístup zajišťují výtahy.

Parkovné v novém objektu činí prozatím 10 korun za hodinu, při souvislém parkování v době mezi sedmou a devatenáctou hodinou zákazník zaplatí maximálně 60 korun. Parkovací technologie je samoobslužná. Platit se zde může hotově nebo Plzeňskou kartou. Společnost Parking Plzeň také nabízí předplatné do tohoto objektu. Zakoupit si jej lze v klientském oddělení v Truhlářské ulici 5 (parkovací dům Rychtářka).

Zveřejněno: 3. 9. 2014, Pecuch Martin