Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Nominace na Uměleckou cenu města Plzně za…

Nominace na Uměleckou cenu města Plzně za rok 2013 je možné podávat do konce března

Do 31. března 2014 mohou fyzické nebo právnické osoby podávat prostřednictvím elektronických formulářů (odkazy níže) nebo Odboru kultury Magistrátu města Plzně nominace na uměleckou cenu v oblasti hudby, tance, výtvarného, dramatického a audiovizuálního umění, literární činnosti a designu, a to v pěti kategoriích - pro umělce do 30 let, nad 30 let, za celoživotní dílo, za významnou kulturní událost roku a ocenění společnosti či mecenáše podporujícího plzeňskou kulturu. Přesné znění statutu ceny a další informace naleznete v článku Umělecká cena města Plzně.

Nominace na Uměleckou cenu města Plzně v kategoriích:

O výběru jednotlivých nominací v uvedených kategoriích bude rozhodovat nezávislá porota složená z odborníků regionálního i celorepublikového formátu, ze zástupců uměleckých a vzdělávacích institucí a osobností uměleckého a kulturního sektoru. Jednotlivá ocenění budou udělena na slavnostním ceremoniálu.

Zveřejněno: 8. 3. 2014, Pecuch Martin