Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Náměstek primátora Pavel Kotas zahájil akci…

Náměstek primátora Pavel Kotas zahájil akci pro studenty Business Date

Fotografie: R. Sieber

Sérii akcí nazvaných Business Date určených studentům Západočeské univerzity v Plzni zahájil v tomto týdnu v prostorách Vědeckotechnického parku v Plzni na Borských polích ekonomický náměstek primátora Pavel Kotas. Studenty přivítal v prostorách, které nabízejí kancelářské i laboratorní zázemí firmám, hostí konference, sympozia i školicí kurzy.

Fotografie: R. Sieber

„Jsem velice rád za takové akce spoluorganizované s městem Plzní, které spojilo síly se Západočeskou univerzitou. Společně tak mohou pomoci vám, studentům, v realizaci vašich nápadů. Jako zástupce města bych chtěl samozřejmě vyzdvihnout společnost BIC Plzeň, kterou město založilo právě za účelem nabídky specializovaných služeb spojených s přípravou a realizací projektů začínajících i rostoucích inovačních firem. A doufám, že tento den bude ku prospěchu i vám,“ uvedl Pavel Kotas při zahájení 2. listopadu.

Fotografie: R. Sieber

Akce byla určena studentům, kteří mají nápady v podnikání a chtějí je realizovat. Celý den se pro ně konaly workshopy a přednášky. Vystoupily i zajímavé osobnosti, které za sebou mají zkušenosti s úspěšně nastartovaným podnikáním.

Zveřejněno: 4. 11. 2016, Pecuch Martin