Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Městskou historickou pečeť převzal Miloslav…

Městskou historickou pečeť převzal Miloslav Raboch

Za dlouholeté a úspěšné vedení Nadace 700 let města Plzně, která se za více než dvacet let své existence stala významným subjektem působícím na kulturní a společenské scéně města, byla udělena jejímu řediteli Miloslavu Rabochovi městská historická pečeť.

„Řadu kulturních akcí si bez Nadace 700 let města Plzně neumíme v dnešní době představit. Díky její podpoře vzniklo mnoho úspěšných hudebních a kulturních akcí. Ocenění je poděkováním za vše, co jste pro město udělal. Pečeť je vyjádřením díků našeho města vůči vám,“ uvedl mimo jiné primátor Martin Baxa při předávání historické pečetě.

„Chtěl bych velmi poděkovat za toto ocenění, které ale není jen pro mne, ale i pro mé kolegyně a pro všechny orgány nadace, jež s námi pracují po celou dobu. Doufám, že nám sponzoři budou i nadále nakloněni a že nadace bude v této činnosti pokračovat,“ vyjádřil bezprostřední pocity Miloslav Raboch.

Ing. Miloslav Raboch, CSc. po vystudování Vysoké školy strojní a elektrotechnické v Plzni působil ve Výzkumném ústavu společnosti Škoda Plzeň. Od roku 1993 je výkonným ředitelem Nadace 700 let města Plzně. Ta vznikla u příležitosti oslav výročí založení města. V rámci své činnosti  spolupracuje se společenskými, vzdělávacími a zájmovými organizacemi, se státními orgány, vědeckými, uměleckými, hospodářskými, podnikatelskými kruhy i s jednotlivými občany.

Zveřejněno: 21. 10. 2014, Pecuch Martin