Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Město vyhlašuje pro sportovní organizace…

Město vyhlašuje pro sportovní organizace dotační program na krytí následků povodňových škod

O dotaci na krytí povodňových škod mohou žádat plzeňské tělovýchovné jednoty a sportovní kluby. Dotační program vyhlásilo město Plzeň vzhledem k situaci, ve které se některé sportovní organizace při povodni ocitly. „Žádost je nutné podat do 15. července 2013 na daném formuláři,“ upozorňuje Jiří Michalík, metodik sportu magistrátu. Tiskopis je k dispozici v příloze článku a je nutné jej vyplnit ve všech bodech, které obsahuje. Bližší informace podá na č.t.: 378 033 148 Jiří Michalík, s dotazy je možné se na něj obracet také prostřednictvím emailu: michalik@plzen.eu.

Zveřejněno: 11. 6. 2013, Pecuch Martin