Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Město her aneb Prázdniny na Boleváku slibují…

Město her aneb Prázdniny na Boleváku slibují nabitý program na celý den

Celodenní akce na plážích Boleveckého rybníka, kterou bude provázet duo Gabriela Partyšová a Jaro Slávik, nabídne zábavu pro celou rodinu. Jednou z největších hvězd tradiční open-air akce s názvem Město her aneb Prázdniny na Boleváku má být kapela No Name. Program se bude odehrávat poprvé na třech scénách. K hlavní a malé přibude ještě scéna divadelní s programem především pro dětskou část publika. Kromě No Name vystoupí také kapely Semtex, Redballs nebo Kamelot s Romanem Horkým. V doprovodném programu si zájemci budou moci vyzkoušet airsoftovou střelnici, aquaball, nebo zúčastnit se závodu na pramicích. Pro děti budou připraveny soutěže, obří trampolíny a jízdy na čtyřkolkách.

Město her aneb Prázdniny na Boleváku

Ilustrační fotografie, autor Milan Svoboda.

Jednu z největších plzeňských letních akcí, která se koná 19. července od 10 hodin, zakončí kolem 23. hodiny ohňostroj.

Zveřejněno: 17. 7. 2014, Kriegerová Eva